Grupa I

Witamy w grupie Motylki w roku 2017/2018

Motylki to milutkie i uśmiechnięte maluszki, które właśnie zaczynają swoją przygodę z przedszkolem. Są ciekawe świata i interesują się wszystkim co je otacza. Poznają przedszkole, panie i rówieśników, z którymi spotykają się tutaj codziennie. Większość czasu spędzają na wspólnej zabawie, podczas której dzielą się zabawkami z dziećmi oraz uczą się dbać o porządek. Starają się być samodzielne podczas spożywania posiłków, ubierania i rozbierania. Chętnie tańczą w kółeczku, śpiewają piosenki, biorą udział w zabawach ruchowych, słuchają bajek i opowiadań oraz działają plastycznie. Wiele radości sprawiają im zabawy w ogrodzie przedszkolnym. Po całym dniu wypełnionym wrażeniami odpoczywają słuchając muzyki relaksacyjnej i bajek. Tworzą sympatyczną rodzinkę Motylków, by móc się czuć w przedszkolu tak jak w domu. Życzymy wszystkim przedszkolakom roześmianych buziek podczas codziennych, wspaniałych przygód w naszym przedszkolu.

Nauczycielki pracujące w grupie to: Ewa Tarczyńska, Katarzyna Ostrowska, Urszula Siwek

Zajęcia z j. angielskiego prowadzi Agata Zagórowicz.

Pomocą nauczycielek jest Beata Rusiniak.
Grupa1 2017