Grupa III

Witamy w naszym świecie

Mróweczki to grupa 20-stu 4- letnich i 5- letnich uśmiechniętych i szalonych dzieciaków, 10 chłopców i 10 dziewczynek. Podczas pobytu w przedszkolu odkrywamy świat poprzez działanie, obserwację, poszukiwanie i analizowanie oraz samodzielne lub z niewielką pomocą pań dochodzenie do rozwiązywania różnych problemów, których codziennie jest dużo. Poza pracą dużo czasu spędzamy na dowolnej zabawie w sali i w ogrodzie przedszkolnym, wykorzystując sprzęt do rozwijania sprawności fizycznej i rozładowania nagromadzonej energii. Chodzimy też na spacery w trakcie, których utrwalamy zasady bezpiecznego poruszania się po drodze. Obserwujemy zmieniającą się przyrodę, dostrzegając jej piękno w różnych porach roku rozmawiamy również o ochronie przyrody i środowiska, w którym żyjemy.

Nauczycielki pracujące w grupie: Agnieszka Kubicka, Magdalena Przybył, Urszula Siwek

Pomoc nauczyciela: Marta Rybacka
Grupa3 2017