Grupa V

Witamy w grupie V - „Misiów”

„MY jesteśmy MISIE – PYSIE, wesoła gromadka. Do przedszkola przychodzimy, wszyscy mamy dziarskie miny. Tu kolegów wielu mamy, wszystkich, wszystkich pozdrawiamy.”

Jesteśmy najstarszą grupą dzieci 6 letnich, w której skład wchodzi 25 miłych przedszkolaków (14 dziewczynek i 11 chłopców). Lubimy uczęszczać do naszego przedszkola i spędzać ze sobą czas. Podczas zajęć rozwijamy mowę i myślenie, liczymy, wzbogacamy swoją wiedzę o środowisku przyrodniczym, rozwijamy zdolności artystyczne, plastyczne, muzyczne, taneczne, dbamy o kondycję fizyczną, chodzimy na spacery, bawimy się w ogrodzie przedszkolnym, by rozładować nagromadzoną energię. Uczymy się zasad współdziałania, doskonalimy nawyki kulturalnego zachowania się w różnych sytuacjach. Każdy dzień spędzony tutaj obfituje w ciekawe doświadczenia i nowe wyzwania. Mija nam bardzo wesoło i atrakcyjnie. W ciągu całego roku będziemy pilnie przygotowywać się do pierwszej klasy. Mamy nadzieję, że wiedza i umiejętności nabyte w przedszkolu ułatwią nam naukę w szkole.

Nauczycielki prowadzące grupę: Anna Grzegorzewska, Anna Rosińska

Pomoc: Dorota Perec