Każde dziecko dobrze wie, że w przedszkolu fajnie jest!

W naszym przedszkolu miło płynie czas, bo ono uczy i bawi nas. Zabawy, gry, różne piosenki, nauka – nudzić się tutaj to prawdziwa sztuka! Skaczemy, tańczymy i hula hop kręcimy! Spójrzcie sami jak my miło czas spędzamy!

Agata Z.

Praca przedszkola w warunkach COVID 19

1. Zarządzenie Dyrektora Przedszkola Publicznego nr 3 w Brzegu
  2. Procedura bezpieczeństwa w stanie zagrożenia pandemicznego obowiązująca w PP3
  3. Załącznik nr 1 do Procedury bezpieczeństwa "Oświadczenie Rodziców/Opiekunów prawnych dziecka" - POBIERZ
  4. Załącznik nr 2 do Procedury bezpieczeństwa "Tygodniowa deklaracja zgłoszenia dziecka" - POBIERZ
  5. Załącznik nr 3 do Procedury bezpieczeństwa "Oświadczenie pracowników PP3"
  6. Załącznik nr 4 do Procedury bezpieczeństwa "Oświadczenie pracownika PP3"
  7. Załącznik nr 5 do Procedury bezpieczeństwa "Jak prawidłowo założyć i zdjąć maseczkę ochronną"
  8. Aneks nr 1 do Procedury Bezpieczeństwa
  9. Aneks nr 2 do Procedury Bezpieczeństwa
  10. Aneks nr 3 do Procedury Bezpieczeństwa
  11. Załącznik nr 9 do procedury bezpieczństwa "Oświadczenie pracowników PP3..."

DRODZY RODZICE !

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszej strony na Facebooku, gdzie dostępne są dla Państwa aktualne informacje, a także ciekawe ćwiczenia i materiały do wykorzystania ze swoimi dziećmi w domu.

Wejdź TU

FB      pp3fb

Bal karnawałowy 2020

Karnawał to czas balów i tanecznych szaleństw, którym towarzyszy wesoła muzyka i wspaniała zabawa. Nasze przedszkolaki miały okazję wspólnie zintegrować się na długo oczekiwanym balu przebierańców, który odbył się 15.01.2020 roku. Pięknie przebrane dzieci z dumą prezentowały przygotowane przez rodziców wymyślne stroje. Liczne księżniczki, czarownice, strażacy, policjanci, wróżki, pszczółki, biedronki, motylki, kotki, myszki, piraci opanowały na kilka godzin nasze przedszkole. Przy rytmicznej muzyce, pląsach prowadzonych przez panią Anię nikt się nie nudził, dzieci bawiły się znakomicie. Podczas balu dla zmęczonych i spragnionych znalazła się chwila odpoczynku, relaksu przy wspólnym słodkim poczęstunku. Niespodzianką był „balonowy pokaz”, podczas którego pani Ania „czarowała” balonowe cudaki: zwierzątka, miecze, kwiatki. Ponieważ dzieci uwielbiają malowanie buziek chętnym dzieciom panie malowały piękne kolorowe wzory, zwierzątka, postaci bajkowe - co było uzupełnieniem karnawałowych kreacji.

Karnawał w przedszkolu - stroimy więc sale.
Ma być w nich bajkowo, przytulnie, wspaniale.
Są zwoje serpentyn, wieszamy lampiony,
gwiazdeczki błyszczące i barwne balony
.

Danuta R.

Biedronki

Żabki

Motylki

Zajączki

Pszczółki

„NOWOCZESNA OPOWIEŚĆ WILGILIJNA” W PUBLICZNYM PRZEDSZKOLU NUMER 3 W BRZEGU.

Dnia 18 grudnia 2019 roku odbyła się uroczystość z okazji zbliżającego się Święta Bożego Narodzenia pt. „Nowoczesna Opowieść Wigilijna”. Świąteczne spotkania, w których uczestniczą przedszkolaki ze wszystkich grup, ich rodziny, nauczyciele, pracownicy przedszkola są już wieloletnią tradycją. Przedstawienie jasełkowe w wykonaniu małych artystów wywołało podziw i wzruszenie widzów. Artyści wspaniale wcielili się w odgrywane role, śpiewali kolędy. Dzieci zaśpiewały również piosenkę świąteczną w języku angielskim pt. „I ‘m the happinest Christmas tree”. Na koniec pani Dyrektor Urszula Siwek złożyła wszystkim przybyłym świąteczne życzenia. Takie wspaniałe spotkania utrzymane w świątecznej atmosferze, pełne radości i ciepła na zawsze pozostaną  w naszej pamięci, tworząc z nas jedną wielką Rodzinę.

Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych z bliskimi, w ciepłej i rodzinnej atmosferze.

Życzą Pracownicy PP3

Agata Z.