SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM

6 grudnia obchodzimy „Mikołajki”, w tym dniu Święty Mikołaj odwiedza wszystkie dzieci, w każdym miejscu na całym świecie. Jest to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Tego dnia i nasze przedszkolaki z wielką niecierpliwością nasłuchiwały dzwonków Mikołaja. Oczekując upragnionego Gościa dzieci miały okazję obejrzeć teatrzyk pt.: „Przygody Franka Bałwanka”. Przedstawienie obfitowało w wiele elementów humorystycznych, które rozbawiały dzieci. Zawierało także ważny przekaz dotyczący wzajemnego szacunku oraz pomocy innym. Bohaterowie pokazali dzieciom, iż nie należy wyśmiewać się z innych. Zachęcali, by być uprzejmym oraz miłym. Przedszkolaki bardzo uważnie oglądały teatrzyk i często nagradzały aktorów głośnym śmiechem oraz brawami. W trakcie przedstawienia do przedszkola zawitał długo oczekiwany przez dzieci Święty Mikołaj z workiem pełnym prezentów. Nasz Gość rozpoczął swoją wizytę od najmłodszych przedszkolaków, a jako ostatnią odwiedził grupę starszaków. Po obdarowaniu wszystkich dzieci paczkami, pamiątkowych zdjęciach oraz rozmowach ze Świętym Mikołajem dzieci odwdzięczyły się pięknie zaśpiewanymi piosenkami.

Wszystkie dzieci podziękowały za prezenty i obiecały, że cały rok będą grzeczne. Dzień ten był pełen pozytywnych wrażeń i na pewno zapisze się na długi czas w pamięci naszych przedszkolaków.

Katarzyna O.

Topnet Copyright © 2014. Polityka prywatności.