WIELKANOCNE PRZEDSTAWIENIE

      Są takie święta raz do roku, co budzą życie, budzą czas. Wszystko rozkwita w słońca blasku. I wielka miłość rośnie w nas. Miłość do ludzi, do przyrody. W zielone każdy gra. Już zima poszła spać za morze, a w naszych sercach radość gra.

     28 marca wszystkie grupy z naszego przedszkola zostały zaproszone do Zespołu Szkół Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi na przedstawienie pt. „Wielkanocny poranek”. Nasi starsi koledzy, absolwenci naszego przedszkola zaprezentowali program artystyczny, który przybliżył nam zwyczaje i tradycje wielkanocne. Z wielkim zainteresowaniem obejrzeliśmy przedstawienie, które pełne radości wprowadziło nas w przedświąteczny nastrój. Na zakończenie wszyscy obdarowani zostali słodkim upominkiem. Bardzo dziękujemy za zaproszenie i wspólnie spędzony czas.

Wszystkim życzymy zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego „Alleluja".

A.Grzegorzewska


Topnet Copyright © 2014. Polityka prywatności.