WIZYTA ŻOŁNIERZA W PRZEDSZKOLU :)

     W piątek 18 maja w ramach projektu „ Poznajemy Zawód” nasze przedszkole odwiedził tata Bartusia z grupy pszczółek Pan Piotr, który jest żołnierzem.

     W trakcie wizyty nasz gość przedstawił charakterystykę służby żołnierskiej, codzienne obowiązki żołnierzy oraz zadania Wojska Polskiego. Dowiedzieliśmy się również, że praca żołnierzy nie polega tylko na ochronie ojczyzny, ale jest to również niesienie pomocy potrzebującym np. podczas powodzi. Podczas spotkania mogliśmy obejrzeć też podręczne wyposażenie żołnierza, dzieciaki miały też możliwość przymierzyć hełm żołnierski oraz maskę przeciwgazową, co sprawiło im wiele radości.

Bardzo dziękujemy Panu Piotrowi za ciekawe spotkanie w naszym przedszkolu

Agnieszka K.

Topnet Copyright © 2014. Polityka prywatności.