FESTYN RODZINNY W PRZEDSZKOLU PUBLICZNYM NR 3 W BRZEGU

    W słoneczny czwartek 24 maja 2018 roku w Przedszkolu Publicznym nr 3 odbył się festyn pt. „Tańcz i baw się z nami”, którego celem było zachęcanie rodziców do wspólnych zabaw ze swoimi dziećmi . Pani Dyrektor Urszula Siwek powitała przybyłych gości zgromadzonych na placu przedszkolnym: Burmistrza Brzegu Jerzego Wrębiaka, Panią Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 8 Lucynę Bończak i wszystkich przyjaciół naszego przedszkola .Dzieci zaprezentowały część artystyczną, a panie nauczycielki przygotowały dla wszystkich niespodziankę taneczną. Po zakończonej części artystycznej Burmistrz Jerzy Wrębiak wręczył dzieciom nagrody i dyplomy za udział w konkursach pt. „ Ja i moja rodzina” i „ Jakie znasz zawody?” I w tym roku uczestnicy festynu mogli skorzystać z wielu atrakcji, tj.: malowanie twarzy, skręcanie balonów ,puszczanie baniek mydlanych, kącika plastycznego, zabaw z chustą animacyjną, dmuchańcy. Wszyscy mogli częstować się słodkościami przygotowanymi przez rodziców. Tegoroczny festyn rodzinny zakończył się w późnych godzinach popołudniowych. Jego sukces i świetną zabawę zawdzięczamy nie tylko zaangażowaniu nauczycieli, personelu i wychowanków naszego przedszkola, ale przede wszystkim rodzicom, którzy pomagali w jego przygotowaniu. Dziękujemy wszystkim za ich trud i starania, wierząc, że za rok równie doskonale będziemy się bawić.

Agata Z.


Topnet Copyright © 2014. Polityka prywatności.