Przedszkolaki obdarowały prezentami przedszkolaki z Ghany

W naszym przedszkolu cały rok prowadzi się działania uwrażliwiające dzieci na potrzeby innych ludzi, propaguje się dobro, jak również szerzy ideologię wolontariatu. A nie ma lepszego czasu na podzielenie się pomocą i radością jak Święta Bożego Narodzenia. Razem ze Stowarzyszeniem Daleko Więcej nasze przedszkolaki wraz ze swoimi rodzicami i pracownikami przedszkola obdarowali przedszkolaki z Przedszkola im. Janusza Korczaka w Ghanie. Wolontariuszki w imieniu dzieci zawiozły upominki do Afryki, a w zamian dostaliśmy podziękowanie i fotorelacje z ich pobytu w Ghanie. Z tego miejsca dziękujemy wszystkim dzieciom, rodzicom, pracownikom Przedszkola Publiczne go nr 3 w Brzegu za tak ogromną hojność. Dzięki Państwu udało nam się obdarować 50 przedszkolaków.

Anna Rosińska

Topnet Copyright © 2014. Polityka prywatności.