Projekt edukacyjny „Przedszkolaki piszą listy - od Sopotu aż do Wisły…”

      Nasze przedszkole przystąpiło do projektu edukacyjnego „Przedszkolaki piszą listy - od Sopotu aż do Wisły. Celem projektu jest ukazanie dzieciom wyjątkowości listu w tradycyjnej formie, a także edukacja regionalna na temat poznawania swojego miejsca, w którym mieszkamy oraz innych regionów Polski. W pierwszym etapie projektu poznawaliśmy naszą miejscowość. Razem zbieraliśmy wszelkie informacje, ciekawostki oraz fotografie. Poznawaliśmy historię naszego miasta, przepiękne zabytki, parki. Po czym stworzyliśmy wspólny album, który wysłaliśmy do jednego z przedszkoli w Warszawie. Jest to także okazja do promocji naszej miejscowości oraz zachęcenia innych do odwiedzin i bliższego poznania pięknego miasta Brzeg.

E. S.

Topnet Copyright © 2014. Polityka prywatności.