Bal karnawałowy 2020

Karnawał to czas balów i tanecznych szaleństw, którym towarzyszy wesoła muzyka i wspaniała zabawa. Nasze przedszkolaki miały okazję wspólnie zintegrować się na długo oczekiwanym balu przebierańców, który odbył się 15.01.2020 roku. Pięknie przebrane dzieci z dumą prezentowały przygotowane przez rodziców wymyślne stroje. Liczne księżniczki, czarownice, strażacy, policjanci, wróżki, pszczółki, biedronki, motylki, kotki, myszki, piraci opanowały na kilka godzin nasze przedszkole. Przy rytmicznej muzyce, pląsach prowadzonych przez panią Anię nikt się nie nudził, dzieci bawiły się znakomicie. Podczas balu dla zmęczonych i spragnionych znalazła się chwila odpoczynku, relaksu przy wspólnym słodkim poczęstunku. Niespodzianką był „balonowy pokaz”, podczas którego pani Ania „czarowała” balonowe cudaki: zwierzątka, miecze, kwiatki. Ponieważ dzieci uwielbiają malowanie buziek chętnym dzieciom panie malowały piękne kolorowe wzory, zwierzątka, postaci bajkowe - co było uzupełnieniem karnawałowych kreacji.

Karnawał w przedszkolu - stroimy więc sale.
Ma być w nich bajkowo, przytulnie, wspaniale.
Są zwoje serpentyn, wieszamy lampiony,
gwiazdeczki błyszczące i barwne balony
.

Danuta R.

Biedronki

Żabki

Motylki

Zajączki

Pszczółki

 

 

Topnet Copyright © 2014. Polityka prywatności.