We wtorkowe przedpołudnie 6 czerwca w Hali Sportowej PSP nr 3 przy ul. Kamiennej, odbyła się Sportowa Olimpiada Przedszkolaków. Nasze przedszkole reprezentowała 5-osobowa drużyna pięciolatków: Patrycja,Tomek, Gabrysia, Krzysiu z grupy III „MISIE”, Klaudia z grupy IV „MRÓWECZKI” oraz 5-osobowa drużyna sześciolatków: Milenka, Nadia, Jasiu, Ania i Wojtuś. Każda drużyna brała udział w trzech konkurencjach sportowych. Nie zabrakło emocji, siły i wytrwałości. Nasi zawodnicy dzielnie walczyli. W tym dniu każdy uczestnik olimpiady był zwycięzcą i zasłużył na ogromne brawa. Przedszkolne reprezentacje z dumą pozowały do zdjęć, odbierając puchar i dyplom uznania.

Jeszcze raz dziękujemy naszym kolegom za godne reprezentowanie naszego przedszkola! BRAWO KOCHANI!

A. Grzegorzewska

Topnet Copyright © 2014. Polityka prywatności.