SUPER WYCIECZKA NA „DZIEŃ DZIECKA”

Dnia 31.05.2017 r. wyruszyliśmy do Gospodarstwa Agroturystycznego ,,Giprol" w Staniszczach Małych.

Tego dnia czekało na dzieci mnóstwo atrakcji i ciekawych zajęć edukacyjnych, które miały im przybliżyć pracę na gospodarstwie oraz ukazać uroki życia i pracy na wsi.

Pod koniec tego niezwykle emocjonującego pobytu na ,,farmie" dzieci jeździły na gokartach, bawiły się na placu zabaw. Smutno było nam opuszczać niezwykłe miejsce jakim jest Gospodarstwo ,,Giprol", mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś je odwiedzimy.

A.Kubicka